Nauczyciel gry na perkusji
La Musica
Warszawa, Mazowieckie
7 d. temu

Jesteśmy Szkołą Muzyczną i Ogniskiem Muzycznym działającym w Warszawie od blisko 10 lat. Nasze projekty i koncerty dostępne są w formie filmów i zdjęć na naszym profilu na fb : https : / / pl-

pl.facebook.com / Szkoła-Muzyczna-i-Ognisko-Muzyczne-La-Musica-455583047842866 / Obecnie szukamy do naszego zgranego i sympatycznego zespołu NAUCZYCIELA GRY NA PERKUSJI.

Nasz dotychczasowy rewelacyjny nauczyciel został tatą i - ku naszemu smutkowi, ale i przy pełnym zrozumieniu - zdecydował się poświęcić jak najwięcej czasu wychowaniu córki.

W związku z tym poszukujemy sympatycznej i solidnej osoby, która przekaże swoją wiedzę dotyczącą gry na perkusji naszym uczniom od lat 7 do 70.

Jeśli jesteś : człowiekiem z pasją do muzyki osobą umiejącą i lubiącą uczyć dzieci, młodzież i dorosłych zakręcony na punkcie perkusji solidny, sumienny i punktualny to czekamy właśnie na Ciebie! Nasza oferta ma charakter pracy DODATKOWEJ-

w jedno lub dwa popołudnia / wieczory w tygodniu. Gramy na akustycznym zestawie. Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesłać poprzez formularz kontaktowy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku