Pracownik magazynowy w Holandii
Agencja Pracy Giger
Biała Podlaska, Lubelskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pośrednictwa Pracy GIGER (wpis do KRAZ nr 17988), poszukuje osób do pracy w magazynie wiodącego światowego producenta telefonów komórkowych i sprzętu komputerowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - zbieranie zamówień, - przepakowywanie kontenerów, - załadunek kontenerów, - rozładunek kontenerów.

WYMAGANIA : - znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, - dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy, -

mile widziane uprawnienia na wózki EPT / przednie / boczne. OFERUJEMY : - pracę dla wiodącego światowego koncernu, - legalne zatrudnienie, -

zakwaterowanie i ubezpieczenie, - cotygodniową wypłatę wynagrodzenia, - opiekę polskich koordynatorów, - darmowy dojazd do pracy na terenie Holandii !!! INFORMACJE DODATKOWE : Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o wysłanie CV na adres lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego w zakładce "REJESTRACJA" na stronie www.giger.pl Jeżeli masz pytania zadzwoń : Tel.

532 248 411 532 248 417 www.giger.pl Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-18.00 Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Giger sp. z o.o. sp.k z siedzibą w Opolu, 45-

064 przy, ul. Kołłątaja 11 / II / 43, dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna.

Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku