Stażysta w Dziale SnOP
Bakalland
Włocławek
21 d. temu

Opis stanowiska :

  • Nadzór nad dokumentacją
  • Wypełnianie raportów
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych
  • Praca przy projektach w łańcuchu dostaw
  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez opiekuna
  • Wymagania :

  • Student ostatnich lat studiów (3-5 rok) lub absolwent kierunków : Inżynieria produkcji, Ekonomia, Metody ilościowe w naukach ekonomicznych, Logistyka
  • Mile widziane staże odbyte w zakładach produkcyjnych (Planowanie, Logistyka, R&D, Zakupy)
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Wychodzenie z inicjatywą, otwarta komunikacja, organizacja pracy, łatwość w pracy zespołowej
  • Doświadczenie w pracy na systemach ERP (mile widziany SAP) albo zdolność szybkiej nauki nowych gadżetów technicznych / aplikacji IT
  • Oferujemy :

  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę
  • Otwartą komunikację
  • Aplikuj