PRACOWNIK/CA PRODUKCJI
GTX Hanex Sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
4 d. temu

Firma GTX Hanex Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej poszukuje osoby do pracy na stanowisku : PRACOWNIK / CA PRODUKCJI Forma zatrudnienia : umowa o pracę na czas określony Wymagania :

  • sumienność
  • umiejętności manualne
  • motywacja i chęci do pracy Opis stanowiska pracy :
  • praca stała (!)
  • III zmiany
  • umowa o pracę na czas określony ( pierwsze 6m. przez APT)
  • wynagrodzenie zasadnicze + wysokie premie
  • pakiet socjalny Zakres obowiązków :
  • obsługa maszyn
  • wizualna kontrola jakości produktu
  • prace manualne
  • zgłaszanie nieprawidłowości dotyczących jakości Miejsce pracy : Dąbrowa Górnicza
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych