Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim i j. angielskim
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Poznań, Wielkopolskie, Polska
2 d. temu

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna z branży opakowaniowej mająca oddział w okolicach Poznania, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Specjalisty ds.

Obsługi Klienta z j. niemieckim i j.angielskim.

Do głównych obowiązków osób na tym stanowisku będzie należał przede wszystkim kontakt mailowy i telefoniczny z klientami firmy, przygotowywanie ofert oraz kalkulacji, obsługa zamówień klientów, analizowanie danych oraz raportowanie oraz współpraca z pozostałymi działami firmy.

Na stanowisku istotna jest biegła znajomości języka niemieckiego oraz angielskiego, praktyczna wiedza w zakresie obsługi MS Office oraz zdolności analityczne.

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Firma oferuje pracę w środowisku o międzynarodowym zasięgu, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, przyjazną atmosferę pracy, udział w szkoleniach, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku