BROKER UBEZPIECZENIOWY/SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ
Polska Kancelaria Brokerska
WROCŁAW
4 d. temu

Główne zadania :

  • prowadzenie korespondencji z zakładami ubezpieczeń i klientami Kancelarii
  • sprawna i efektywna negocjacja warunków handlowych z partnerami biznesowymi
  • bieżące przygotowywanie analiz i opracowań
  • nadzór nad terminowością umów i okresem ich trwania
  • aktywna współpraca w zespole
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność obsługi programów komputerowych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność
  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
  • Od Kandydatów oczekujemy ponadto :

  • umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności systematycznego planowania i realizacji celów
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami Kancelarii
  • samodzielności, kreatywności i inicjatywy
  • umiejętności prowadzenia negocjacji
  • Oferujemy :

  • stacjonarne miejsce pracy
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i renomowanej Kancelarii Brokerskiej
  • możliwość rozwoju w przyjaznym i ambitnym zespole
  • system szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne warunki zatrudnienia, połączone z motywacyjnym systemem premiowym
  • atrakcyjne benefity pracownicze
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych