Programista Maszyn CNC / Niemcy
acrobat GmbH Personaldienstleistungen
Katowice, Śląskie
3 d. temu

acrobat Personaldienstleistungen GmbH www.acrobat-personal.de Programista Maszyn CNC / Niemcy Miejsce pracy : Deutschland, Niemcy ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

 • Samodzielne ustawiane stanowisk maszynowych (CNC)
 • Programowanie i wstawianie maszyn do ruchu WYMAGANIA : - ukonczona szkola w kierunku Mechanik obrobki przemyslowej - doswiadczenie w pracy jako Mechanik obrobki przemyslowej -
 • znajomosc rysunku technicznego - gotowość do pracy zmianowej - sprawność fizyczna - znajomość języka niemieckiego Twoje korzyści w skrócie : Nasi pracownicy posiadają stałą umowę o pracę z nami i pracują dla naszych klientów Wynagrodzenie zgodnie z układem taryfowym BAP (w zależności od wykszałcenia i stanowiska od 9,00 € do 20,00 € na godzinę) Możliwość spotkania ciekawych firm i miejsc pracy i rozwiniecia wiedzę Znamy miejsca pracy i dbamy o Twoje bezpieczeństwo! Pomożemy Ci w złożeniu wniosku na rodzinne (Kindergeld).

  Pomoc w znalezieniu mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny. Ubezpieczenie na zdrowie w jednej z największych Ubezpieczalni w Niemczech.

  Gwarantujemy dopłaty branżowe. Gwarantujemy pomoc w załatwianiu spraw urzędowych. Praca w okolicach Karlsruhe i Achern (Schwarzwald) Zainteresowaliśmy Ciebie?

  To już dzisiaj przyszli nam swoje CV w formacie PDF z dopiskiem Programista CNC : Prosimy o zrozumienie ze odezwiemy sie tylko do wybranych kandydatow.

  Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku