Specjalista d/s zaopatrzenia i zbytu
POLSAL
Brzozów, Podkarpackie
3 d. temu

Polsal Sp. z o.o. Brzozów ul. Rzeszowska 12, prowadzi nabór na stanowisko Specjalista d / s zaopatrzenia i zbytu Obowiązki 1.

Kontakt z dostawcami mailowy i telefoniczny. 2. Bieżąca weryfikacja zamówień i dostaw. 3. Nadzór nad obiegiem dokumentów.

4. Bieżąca analiza stanów magazynowych. 5. Poszukiwanie nowych dostawców surowca do produkcji. 6. Pomoc w przygotowywaniu raportów i aktualizacji bieżących dokumentów.

7. Tłumaczenia korespondencji, prezentacji oraz raportów na język angielski i polski. Oczekiwania

 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
 • Obsługa komputera oraz programów komputerowych;
 • Mile widziana obsługa programów magazynowych;
 • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres mailowy : z nazwą stanowiska w tytule lub składać osobiście w siedzibie firmy POLSAL(ul.
 • Rzeszowska 12).Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez POLSAL.

  Sp. z o.o. z siedzibą w Brzozowie oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

  29. 08. 97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) mających miejsce w ciągu jednego roku. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku