OFERTA DLA PRZEWOŹNIKÓW 13.6/24t
ELFTRANS
Gdynia, Pomorskie
3 d. temu

Nasza firma ELFTRANS specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej. Współpracujemy z największymi firmami w Europie.

Naszym głównym celem jest zbudowanie długotrwałych stosunków oraz stworzenie warunków do wzajemnej satysfakcji i osiągnięcia partnerstwa w interesach.

W zakresie naszych usług planujemy i organizujemy transporty ładunków zarówno całopojazdowych (FTL) jak i częściowych (LTL), ładunków chłodniczych, a także transporty specjalne, takie jak przewóz towarów niebezpiecznych ADR i ponadgabarytowych na arenie międzynarodowej.

Kierunki świadczonych usług w zakresie transportu międzynarodowego to kraje Unii Europejskiej min. Dania, Niemcy, Belgia, Holandia, Włochy, Francja, Szwecja, Czechy , Słowacja, Polska.

W związku z dynamicznym rozwojem zapraszamy do współpracy przewoźników z ciągnikami lub całymi zestawami 13.6 / 24. Zainteresowanych prosimy o kontakt

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku