Szkoleniowiec ds. promocji - Wysokie zarobki ! Kobiety !
INCOME INVEST
Warszawa, Mazowieckie
9 d. temu
source : Lento.pl

Nie wymagamy doświadczenia - szkolenie od podstaw zapewnione. Dla nas liczy się silny charakter i chęć podjęcia pracy przynoszącej satysfakcję i ciągły rozwój osobisty.

Do obowiązków należeć będzie : bieżące koordynowanie pracy podległego zespołu pracowników, motywowanie do pracy, stały nadzór nad podległym zespołem, raportowanie wyników bezpośredniemu przełożonemu, współpraca z innymi działami firmy, ustalanie grafików pracy.

Wymagania : pełna dyspozycyjność - praca 5 dni w tygodniu w tym weekendy, zdecydowanie, samodyscyplina, silny charakter, empatia, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność motywowania i zjednywania sobie ludzi, znajomość j.

angielskiego, mile widziane doświadczenie. Oferujemy : stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, darmowy pakiet szkoleń i wsparcie ze strony szkoleniowców, wysokie, atrakcyjne zarobki (podstawa + prowizja), pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole, możliwość rozwoju.

Proszę o załączenie CV z aktualnym numerem do kontaktu. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • Jeśli ogłoszenie jest widoczne, to znaczy że jest aktualne : )
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku