kierowca kat.B
Interima Polska
Gdynia, Pomorskie
4 d. temu

Interima Polska Sp. z o.o., posiadająca certyfikat Agencji Zatrudnienia o numerze 12876, prowadzi obecnie rekrutację, na zlecenie swojego klienta, na stanowisko : Kierowca kat.

B ilość wolnych miejsc : 1 Miejsce pracy : Gdynia, woj. pomorskie Wymagania : Oferta skierowana także do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności Prawo jazdy kat B.

doświadczenie minimum 5 lat w prowadzeniu pojazdów Przewóz osób niepełnosprawnych / dzieci niepełnosprawnych + przewóz osób busem Umiejętność spokojnej, elastycznej i ekonomicznej jazdy busem niepowodującej choroby lokomocyjnej u przewożonych osób Dbałość o sprzęt i powierzone mienie Wykazywanie się empatią oraz zdolnością do jazdy z osobami niepełnosprawnymi Brak nałogów Posiadanie aktualnego badania lekarskiego dla kierowcy zawodowego oraz orzeczenia psychologicznego (istnieje również możliwość skierowania na badania przez firmę dla osób, które jeszcze nie posiadają tych zaświadczeń) Obowiązki : Język angielski mile widziany Przewóz niepełnosprawnych dzieci i przewóz osób dorosłych na zlecenie ( również na wózkach inwalidzkich) na terenie Wejherowa i okolic (woj.

pomorskie). Oferujemy : Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-16.30 Umowę o pracę na pełny etat na czas określony z możliwością jej ewentualnego przedłużenia Miesięczne wynagrodzenie : do ustalenia Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na z załączeniem następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Interima Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku