MECHANIK - DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU
IDEA HR
MIĘDZYRZECZ, Polska
8 d. temu

Oczekiwania :

  • Stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwijać się zawodowo w firmie produkcyjnej z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Pracować w systemie 4-brygadowym
  • Opis stanowiska :

  • Wykształcenie min. zawodowe-mechaniczne, elektryczne
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w dziedzinie mechaniki
  • Wiedzę z dziedziny pneumatyki oraz hydrauliki
  • Firma :

  • Dokonywał napraw elektrycznych
  • Przeprowadzał przeglądy i konserwacje maszyn
  • Weryfikował i określał przyczyny awarii
  • Dokonywał wstępnej oceny części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • Dbał o odpowiednie warunki pracy, zgodne z wymogami bhp
  • Aplikuj
    Klikając na "Continue ", zgadzasz się, że neuvoo gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe, które dostarczyłeś w tym formularzu, aby utworzyć neuvoo konto i zapisać się na nasze alerty e-mail, zgodnie z naszymi Polityka prywatności . Użytkownik może wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, wykonując czynności .