szklarz montażysta 19 zł/godz.
Zakład szklarski Szkiełko
Kraśnik, Lubelskie
14 d. temu

Przyjmę do pracy szklarza -montażystę lub montażystę do przyuczenia.Miejsce pracy Kraśnik Stary.,,Szkiełko'' W zależności od umiejętności proponowane stanowiska : 1.

Montażysta do przyuczenia 12 zł / godz. na rękę plus umowa staż. 2,Szklarz montażysta z doświadczeniem przy cięciu do przyuczenia obsługi krawędziarki,szlifierki,wiertarki i nauka montaży 14 zł / godz.

na rękę plus umowa staż lub pół etatu. 3.Szklarz z doświadczeniem o umiejętnościach tj. cięcie szlifowanie,wiercenie,obsługa krawędziarki,czytanie rysunku technicznego,umiejętność analizowania rozkroju bezodpadowego tafli 17 zł / godz.

na rękę umowa o prace stała. Jeśli dodatkowa samodzielność w montażach 19 zł / godz. na rękę plus stała umowa. 4.Samodzielny montażysta paneli szklanych,kabin prysznicowych,luster,umiejętność czytania rysunku technicznego ,obsługa diaksu,wiertarki,montaż gniazdek elektrycznych,estetyka wykonania prac obowiązkowa 17 zł / godz.

na rękę plus umowa o pracę stała. Okres próbny 7 dni.Serdecznie zapraszamy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku