Praktykant/ka w Centrum Likwidacji Szkód
Grupa Warta
śląskie Katowice Polska
24 d. temu

Opis stanowiska

  • wsparcie procesu likwidacji szkód, m.in. : udostępnianie akt szkodowych,podpinanie dokumentów,przygotowywanie prostych wypłat szkodowych do zatwierdzenia przez likwidatora,wykonywanie prostych zadań w zakresie obsługi Klienta,
  • wsparcie zespołu w pracach administracyjnych,
  • pracę z systemami informatycznymi.
  • Wymagania

  • do odbycia praktyk zapraszamy studentów IV-V roku lub absolwentów (preferowane kierunki : prawo, ubezpieczenia, transport, logistyka, budowa maszyn),
  • osoby zainteresowane tematyką motoryzacji,
  • mile widziane osoby z wiedzą w zakresie organizacji ruchu drogowego, budowy pojazdów,
  • wymagana praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność logicznego myślenia i wnioskowanie,
  • dokładność, skrupulatność, orientacja na szczegół.
  • Oferujemy

  • możliwość zdobycia merytorycznej wiedzy i praktycznego doświadczenia w renomowanej instytucji ubezpieczeniowej,
  • wynagrodzenie za praktykę,
  • wsparcie Mentora / Opiekuna przez cały okres trwania praktyk,
  • uroczystą inaugurację programu w Centrali w Warszawie,
  • Wielkie Derby Biznesu udział w symulacyjnej grze strategicznej,
  • przyjazną i inspirującą atmosferę praktyk,
  • możliwość nawiązania cennych relacji ze specjalistami ze świata ubezpieczeń,
  • potencjalną możliwość przedłużenia współpracy dla praktykantów z najwyższą oceną po praktyce.
  • Czas trwania praktyki : 2 miesiące w okresie 2 lipca- 31 sierpnia

    Dyspozycyjność : 40 godzin tygodniowo

    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj