Pracownik Produkcji / Operator Maszyn i Urządzeń w Zakładzie Prefabrykacji
POZBRUK
wielkopolskie Poznań, Sobota (pow. poznański)
4 d. temu

Opis stanowiska

  • codzienna obsługa maszyn produkcyjnych,
  • dbanie o ciągłość produkcji,
  • praca przy prefabrykacji,
  • obróbka wyrobów betonowych,
  • praca zmianowa (2 lub 3 zmiany),
  • miejsce pracy : Centrala - Sobota.

    Wymagania

  • chęć pracy przy prefabrykacji betonu,
  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • mile widziane (opcjonalnie) : doświadczenie w pracy jako operator wibroprasy wiedza techniczna z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych,doświadczenie w obsłudze urządzeń produkcyjnych, szlifierki kątowej,uprawnienia SEP (do 1 KV),uprawnienia do obsługi wózków widłowych,umiejętność obsługi gruszki do betonu (prawo jazdy kat C).
  • Osoby zainteresowane prosimy o aplikację poprzez załączony formularz.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych