Partner "abc na kołach"
abc na kołach
Kraśnik, Lubelskie
8 d. temu

Firma abc na kołach sieć mobilnych sklepów spożywczych poszukuje osób z doświadczeniem w handlu oraz ludzi rozważających otworzyć własny biznes.

Sieć funkcjonuje w oparciu o system agencyjny. Osoba, która podjęłaby z nami współpracę odpowiadałaby za następujące zadania : prowadzenie sklepu mobilnego, pozyskiwanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, utrzymywanie wysokich standardów sklepu oraz znajdowanie tras na których będzie prowadzona sprzedaż.

Z naszej strony zapewniamy specjalnie zaprojektowany do handlu samochód. Nie wymagamy zakupu ani inwestowania w towar. Zapewniamy paliwo, serwis auta, oraz towar w który nie musimy inwestować własnych środków.

Dodatkowo zapewniamy laptop, telefon, oraz profesjonalny sprzęt niezbędny do codziennej pracy. Atrakcyjne zarobki uzależnione od prowizji ze sprzedanego towaru.

Wymagamy posiadania działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia. Kontakt mailowy :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku