Projektant (automatyka budynkowa, BMS)
PGB HR
Warszawa, Mazowieckie
10 d. temu

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego stałego Klienta, firmy z branży instalacji teletechnicznych, automatyki budynkowej i BMS, poszukuje Kandydata na stanowisko : Projektant (automatyka budynkowa, BMS) Miejsce pracy : Warszawa Obowiązki : Tworzenie projektów automatyki i BMS.

Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej. Analiza i optymalizacja zaprojektowanych instalacji. Bieżąca współpraca z wykonawcami inwestycji.

Wymagania : Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane z zakresu elektryki, elektrotechniki, teletechniki. Wiedza z zakresu zasad projektowania automatyki i BMS.

Doświadczenie na podobnym stanowisku. Umiejętność projektowania sieci i szaf automatyki. Znajomość oprogramowania CAD. Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Prawo jazdy kat. B. Umiejętność pracy w zespole. Oferujemy : Pracę w prężnie rozwijającej się firmie. Realizację ciekawych projektów.

Atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Przyjazną atmosferę pracy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku