Magazynier / Kontroler Magazynowy
MEDICINE EVERYDAY THERAPY
Kraków
14 d. temu

Miejsce pracy : Skawina w pobliżu obwodnicy Krakowa

Dołącz do prawie 50 zadowolonych osób, pracujących w nowoczesnej hali magazynowej. Bardzo duża część z zatrudnionych w naszej Logistyce, to osoby polecone przez naszych dotychczasowych Pracowników!

Zdobywaj doświadczenie i rozwijaj się z nami większość osób na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych w naszym Magazynie awansowało w ramach rekrutacji wewnętrznej!

Oferujemy :

  • Pracę na jedną zmianę w godzinach 7 : 00-15 : 00 od poniedziałku do piątku
  • Dla osób z Krakowa dojazd do pracy busem
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kartę MultiSport
  • Możliwość udziału w rozgrywkach piłkarskich Biznes Ligii
  • Atrakcyjne zniżki na kolekcję Medicine
  • Możliwość rozwoju w strukturach działu
  • Kogo zapraszamy :

    Osoby chętne do pracy w pełnym wymiarze godzin, jak również tych, którzy chcą sobie tylko dorobić.

    Co jest dla nas najważniejsze :

    Zaangażowanie ponad doświadczeniem, to drugie na pewno zdobędziesz u nas!

    Zakres obowiązków uzależniony jest od działu, np. :

  • rozładunek i przyjęcie dostaw
  • alokacja dostaw na regały półkowe
  • kompletacja, sortowanie i pakowanie zamówień
  • kontrola jakości
  • Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez FORMULARZ

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.