Zatrudnię Redaktorów do pisania prac wzorcowych.
WIKO
Katowice, Śląskie
8 d. temu

Jest to ogłoszenie ogólnopolskie. Firma istniejąca od 2001 roku zajmująca się pomocą w pisaniu prac na różne tematy zlecone, na różnym poziomie edukacyjnym szuka współpracowników.

W związku z dużą ilością zleceń i chęcią rozszerzenia oferty firmy w zakresie realizowanych zakresów tematycznych chętnie nawiążę stałą współpracę z solidnymi współpracownikami.

Najlepszym zapewniam ciągłość zleceń. Wymagania : - doświadczenie w tego rodzaju pracy - ukończone wykształcenie wyższe, co najmniej magisterskie -

stały dostęp do internetu - zdyscyplinowanie, lojalność, sumienność oraz staranne wywiązywanie się z podjętych zobowiązań w ustalonym terminie.

Gwarantuję : - co miesięczne wynagrodzenie uzależnione od ilości zrealizowanych zleceń - stałą współpracę dla osób terminowych, dobrze wywiązujących się z przyjętych zleceń -

zatrudnienie na Umowę o dzieło Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku