TRENERA-EKONOMIA SPOŁECZNA
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Wrocław, PL
1 d. temu

Oferujemy

Oferujemy : pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie - miłą i przyjazną atmosferę pracy - atrakcyjne warunki wynagrodzenia -

rozwój zawodowy, do dyspozycji sprzęt multimedialny, służbowe auto

Oczekujemy

1. posiadanie wykształcenia wyższego2. min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w sektorze ekonomii społecznej3. doświadczenie w prowadzeniu szkoleń / warsztatów / seminariów z tematyki ekonomii społecznej4.

 • komunikatywność, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, zdolności organizacyjne, obowiązkowość, skrupulatność ,wysoka kultura osobista ;
 • 5. umiejętność przygotowywania ofert dla klientów ;6. umiejętność pracy z grupą z wykorzystaniem technik multimedialnych.

  Wymagane dokumenty

  Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz innych dokumentów (skany) potwierdzających kwalifikacje i dorobek kandydata ( referencje i zestawienie tematów i godzin zrealizowanych szkoleń) na adres e-

  mailowy rekrutacja dcp.wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomości (DCP / 2018 / TRENER- EKONOMIA SPOŁECZNA).

  Uwagi

  Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje oferty pracy, zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność, zgodnie z ustawą z dnia 29.

  08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku