Stefczyk Finanse zatrudni w Bolesławcu Opiekuna Finansowego
Stefczyk Finanse
Bolesławiec, Dolnośląskie
8 d. temu

W Stefczyk Finanse jest nas blisko 2500. Pracujemy dla Kasy Stefczyka, która działa już od 25 lat. Jesteśmy blisko Pracowników i Klientów, a relacje to podstawa naszej codzienności.

To czyni nas wyjątkową organizacją. U nas każdy jest inny, ale wszyscy świetni. #PracujwStefczyku Zajrzyj do nas! Jesteśmy blisko! Szukamy pracownika w Bolesławcu na stanowisko : Opiekun Finansowy Zastanawiasz się czym będziesz się zajmował?

To proste : - Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka. - Najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby.

 • Zrobisz to zarówno bezpośrednio w naszym oddziale jak i telefonicznie - tak, zdecydowanie szukamy osób lubiących rozmawiać i umiejących robić to dobrze! : ) -
 • Obsługa kasową. Zastanawiasz się czy to wszystko dasz radę zrobić samemu? Oczywiście, że nie. Będziemy Ciebie wspierać na każdym kroku naszymi narzędziami! Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV plus : Chcieć pracować w finansach i lubić wygrywać.

  Tylko tyle? Zdecydowanie wystarczy! W zamian za to, że jesteś z Nami, gwarantujemy : - Spokój i stabilność umowa o pracę to podstawa, a ponad 50% pracowników jest z nami dłużej niż pięć lat.

 • Sprawność - dofinansowanie karty sportowej. - Kasę (nie tylko Stefczyka) - system premiowy bez limitu. - Rozwój - rozbudowany pakiet szkoleń, w tym dwutygodniowe szkolenie wprowadzające nad morzem.
 • Oczywiście w tym czasie otrzymasz normalną pensję! - Relacje na całe życie - wszyscy inni, każdy świetny. - Rozrywkę - możliwość wygrania prestiżowych wycieczek, dzięki którym zwiedzisz świat.

  Chcesz zostać częścią naszej społeczności? #PracujwStefczyku

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku