Zapisz się na kurs j. niemieckiego
SILVERHAND
Poland
9 d. temu

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z najbardziej renomowanych polskich agencji pośrednictwa pracy o zasięgu międzynarodowym. Proponowane przez nas oferty pracy obejmują szeroki zakres dyscyplin technicznych i wychodzą naprzeciw wysokim oczekiwaniom Kandydatów planujących karierę za granicą.

Wiele osób wyrażających chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec, nie dysponuje niestety wystarczającą znajomością języka niemieckiego.

Chcąc ułatwić im możliwość wyjazdu i pracy za granicą nasza firma organizuje bezpłatne kursy językowe.

Co wyróżnia nasz kurs?

Kurs przygotowany jest głównie z myślą o tym, aby Kandydat porozumiał się w miejscu pracy. Dlatego też szczególny nacisk kładziemy na słownictwo techniczne, branżowe.

Uczymy głównie słownictwa, nie kładąc tak dużego nacisku na gramatykę.

Do kogo jest skierowany kurs?

Kurs skierowany jest głównie do fachowców elektryków, hydraulików, spawaczy, stolarzy itd, którzy nie znają języka niemieckiego, a którzy chcieliby się go nauczyć w celu podjęcia pracy za granicą.

Jakie są koszty uczestnictwa kursu?

Organizowane przez nas kursy są całkowicie bezpłatne.

Jak długo trwa kurs?

Kurs trwa ok. 120 150 godzin lekcyjnych, jt. ok. 2 miesiące kursu. Jednak osoby, które szybko przyswoją wiedzę i będą porozumiewać się w sposób komunikatywny w czasie krótszym niż 150 godzin, czyli przed zakończeniem kursu, będą mogły wyjechać wcześniej.

Jak przebiega rekrutacja?

Każda osoba zainteresowana udziałem w kursie powinna przesłać nam swoje CV. Jeśli kandydat spełnia wymagania : posiada wykształcenie zawodowe, potrzebne uprawnienia oraz doświadczenie w swojej profesji kontaktuje się z nim nasz Koordynator ds.

kursów językowych. Po wstępnej rozmowie telefonicznej i przedstawieniu warunków uczestnictwa w kursie kandydat zostaje zaproszony na rozmowę w siedzibie firmy.

Po akceptacji kandydatury przez Koordynatora i dalszej chęci kandydata w udziale w kursie następuje podpisanie umowy kursowej.

Kursant otrzymuje kalendarz spotkań, natomiast materiały do nauki otrzymuje na zajęciach.

Gdzie organizowane są kursy?

Kursy organizowane są na terenie całego kraju, w zależności od liczby osób zainteresowanych.

Kto poprowadzi Kurs?

Kurs prowadzą wykwalifikowani lektorzy absolwenci Filologii Niemieckiej z wieloletnim doświadczeniem w tłumaczeniach technicznych, doskonale znający praktyczne i skuteczne metody nauczania języka obcego, zaangażowani wielokrotnie w projekty rekrutacyjne.

Co zapewniamy?

 • Profesjonalne materiały dydaktyczne
 • Profesjonalną kadrę nauczycielską.
 • Komfortowe warunki nauki w godzinach popołudniowych, dzięki czemu Kursant nie musi rezygnować z dotychczasowych obowiązków
 • Zatrudnienie po ukończeniu kursu i pozytywnym zdaniu egzaminu końcowego
 • Dlaczego warto zapisać się na Kurs?

  Codziennie przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne, jesteśmy odpowiedzialni za ocenę wstępną znajomości języka niemieckiego i wiemy jakie wymagania w tym zakresie mają niemieccy Pracodawcy.

  Wiemy też, że znajomość języka jest niezbędna, zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym w Niemczech. Warto zapisać się na kurs, gdyż jest on całkowicie bezpłatny i po jego ukończeniu oraz pozytywnym zdaniu egzaminu końcowego gwarantujemy zatrudnienie w Niemczech.

  Koniec kursu, a co dalej?

  W SILVERHAND rekrutacja trwa cały czas tzn., że po ukończonym kursie języka i zdanym egzaminie końcowym, Kursant zostaje automatycznie zakwalifikowany do procesu rekrutacyjnego jako osoba oczekująca na ofertę pracy w Niemczech.

  Nie czekaj!

  Zgłoś swoją kandydaturę wysyłając swoje CV na adres :

  bądź zadzwoń pod numer : 735 952 484

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku