Zatrudnię studentów
TrafficAuto
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu

Firma TrafficAuto, która zajmuje się relokacją samochodów, usługami door to door dla firm leasingowych i serwisów, zatrudni studentów na stanowisko kierowcy.

Zakres obowiązków : odbiór auta od klienta- odprowadzanie do serwisów samochodowych i z powrotem Wymagania : Wiek do 26 lat, status studenta, czynne prawo jazdy kat.

B, uczciwość i sumienność, dobra aparycja Warunki zatrudnienia : Zatrudnienie na umowę zlecenie, możliwość dopasowania godzin pracy do zajęć na uczelni lub innego zatrudnienia.

Wynagrodzenie jest zależne od ilości wykonanych zleceń. Możliwość jazdy samochodami wysokiej klasy

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych