Treasury Ekspert - Analityk Finansowy
Kredyt Inkaso
Warszawa, Polska
‎16 godz. temu

Opis stanowiska :

  • Planowanie i monitorowanie modeli płynności i prognoz finansowych w grupie kapitałowej
  • Monitoring realizacji rozliczeń skarbowych i bankowych
  • Kontrolowanie oraz nadzorowanie działań związanych z rozliczeniami rynku pieniężnego, bankowością
  • Bieżąca współpraca z bankami i funduszami inwestycyjnymi w Polsce i za granicą
  • Nadzór nad wyceną instrumentów finansowych (rynek pieniężny, terminowy)
  • Zarządzanie pracą analityka finansowego w zespole
  • Rozwój i usprawnianie narzędzi w zakresie raportowania i tworzenia analizy danych
  • Współpraca z działami księgowości, wycen i kontrolingu
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe (Finanse, Ekonomia, Matematyka)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowane w branży usług finansowych
  • Znajomość rynków finansowych oraz zasad działania funduszy inwestycyjnych
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków z analizowanych danych
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel oraz pozostałych narzędzi MS Office
  • Umiejętność samodzielnego tworzenia prognoz i modeli finansowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatny pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie karta MultiSport oraz inne benefity
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, będącej liderem w swojej branży
  • Nowoczesne biuro w doskonale skomunikowanej lokalizacji
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych