Lider Gościnności
McDonald's Polska Sp. z o.o.
Brześć Kujawski, Kujawsko-pomorskie
9 d. temu

Szukasz firmy, która pozwoli Ci być naturalnym i spontanicznym? Jesteś mistrzem szybkiego budowania relacji? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w temacie komunikacji?

Szukasz miejsca, w którym Twój entuzjazm i energia będą wykorzystane? Witamy w zespole McDonald’s! Poszukujemy kandydatów na stanowisko : Lider Gościnności (możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy) Za co będziesz odpowiedzialny?

pomoc Gościom na każdym etapie wizyty w restauracji, zarządzanie ruchem Gości poprzez dynamiczne i aktywne działanie, zapraszanie do kas samoobsługowych, zapewnienie Gościom zindywidualizowanej obsługi, komunikację z opiekunami wycieczek w celu ustalania zasad obsługi, współpracę z zespołem restauracji w celu dostarczania najlepszej obsługi.

Czego oczekujemy? doskonałych umiejętności komunikacyjnych, otwartości na ludzi i ich potrzeby, zaangażowania w wykonywane obowiązki, samodzielności i odpowiedzialności, dużej dynamiki pracy.

Co oferujemy? możliwość rozwoju kompetencji i pakiet szkoleń, pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacje, uczciwe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, ciekawe wyzwania oraz dynamiczne środowisko pracy Możliwy dowóz pracowników!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku