Temporary Seasonal Sales Associate, Katowice - Part Time
MICHAEL KORS
Katowice
‎21 godz. temu

Michael Kors is always interested in hearing from talented, globally-minded individuals with a passion for fashion.

If you enjoy working in a creative, fast-paced environment, then we would love to hear from you!

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU W MICHAEL KORS

Bądź cześcią międzynarodowego sukcesu Michael Kors prezentując nasz ekskluzywny styl kobietom i mężczyznom na całym świecie!

Pasja naszych pracowników jestnaszą najmocniejszą stroną. Nasi ludzie tworzą naszą markę. Cenimy sobie indywidualizmi zawsze staramy się, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy wMichael Kors.

Poszukujemy tymczasowych sprzedawców lubiących wyzwania, jakie stawia dynamicznie rozwijająca się firma, oraz charakteryzujących się pozytywnym nastawieniem, szacunkiem i kreatywnością w pracy zespołowej.

ROZPOCZNIJ SWOJĄ PODRÓŻ...

Aktualnie poszukujemy tymczasowych sprzedawców. To kluczowa rola w naszym zespole polegająca na zapewnianiu obsługi klienta na najwyższym poziomie, promowaniu naszej luksusowej kultury, realizacji celów sprzedażowych oraz przestrzeganiu standardów operacyjnych i wizualnych.

Nasze sklepy oferują wiele kategorii produktów, w tym : elegancką odzież i akcesoria ready-to-wear od luksusowej kolekcji Michael Kors Collection po najmodniejsze trendy z kolekcji MICHAEL Michael Kors.

W naszych sklepach dostępna jest również szybko rozwijająca się kolekcja męska Michael Kors Mens oraz szeroka oferta zegarków, biżuterii, obuwia, okularów i perfum.

JAKIEJ OSOBY SZUKAMY

 • Doświadczony sprzedawca, charakteryzujący się wielozadaniowością i zdolnością do pracy w dynamicznym środowisku
 • Entuzjastyczny, zorientowany na osiąganie wyników gracz zespołowy, dążący do przekraczania założonych celów i motywowania współpracowników
 • Charyzmatyczny i sympatyczny Ambasador Marki świetnie radzący sobie z budowaniem silnych i długotrwałych relacji z klientami
 • Z zamiłowaniem do sprzedaży luksusowych produktów
 • Przedsiębiorczej z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku