Pracownik hali
Agenja Pracy OTTO
Opole, Opolskie
5 d. temu

OTTO Work Force z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko : Pracownik hali Miejsce pracy : Opole Nr ref.

SM / PH / 09 / 2018 Typ wakatu : praca tymczasowa Opis stanowiska pracy : - pracownik hali, wykładanie towaru - prace magazynowe -

proste prace porządkowe - dbałość o estetykę sklepu Oferujemy : - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie - elastyczny grafik pracy -

pracę w miłej atmosferze - atrakcyjne wynagrodzenie - wyższą stawke godzinową Wymagania : - gotowość do podjęcia pracy fizycznej -

chęć i motywacja do pracy - pełnoletniość - dyspozycyjność Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres : Agencja Pracy OTTO Opole, ul.

1 Maja 3-5 telefon : 77 407 94 71 lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem hala Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

https : / / www.ottoworkforce.pl / wp-content / uploads / 2018 / 05 / IROBOWIAZEKINFORMACYJNY.pdf

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku