Asystent/
mBank S.A.
Kraków Polska
8 d. temu

Zakres obowiązków :

  • bieżąca współpraca z zespołem handlowym
  • przygotowywanie dokumentacji leasingowej
  • wsparcie w prowadzeniu korespondencji handlowej
  • pomoc nad całokształtem realizacji transakcji
  • Oczekujemy :

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe ekonomiczne)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • wiedza z zakresu ekonomii, podstawowych zagadnień z obszaru finansowania inwestycji
  • swobodna obsługa urządzeń biurowych
  • praktyczna znajomości pakietu MS Office,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dobre umiejętności personalne, umiejętność pracy w zespole
  • zorientowanie na cel i nastawienie na zadaniowy tryb pracy
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie przez firmę zewnętrzną)
  • przyjazne środowisko pracy w międzynarodowej organizacji
  • możliwości nabycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • Aplikuj
    Klikając na "Continue ", zgadzasz się, że neuvoo gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe, które dostarczyłeś w tym formularzu, aby utworzyć neuvoo konto i zapisać się na nasze alerty e-mail, zgodnie z naszymi Polityka prywatności . Użytkownik może wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, wykonując czynności .