KASA 14zł brutto Piła TYGODNIÓWKI
Agencja Pracy FallWork Sp. z o. o.
Piła, Wielkopolskie
1 d. temu

WYPŁATY W PIĄTKI FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisko : KASJER / KASJERKA Miejsce pracy : PIŁA Galeria VIVO Wymagania : -

aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych; - dyspozycyjność do pracy; - zaangażowanie, rzetelność Oferujemy : -

wynagrodzenie -stawkę godzinową 14 zł brutto; - zwrot kosztów wyrobienia książeczki po przepracowaniu 80 godzin - umowa zlecenie z pełnym ZUS-

 • em; - wypłaty wynagrodzenia, co czwartek - TYGODNIÓWKI; - szkolenie z obsługi kasy fiskalnej Obowiązki na stanowisku : - obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych;
 • terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę; - obsługa klientów ZADZWOŃ-ODDZWONIMY : 790 790 445 NAPISZ sms o treści : praca Piła APLIKUJ : WYŚLIJ CV PRZYJDŹ DO BIURA : POZNAŃ UL.
 • TOWAROWA 35, PIĘTRO 5 (PN-PT 9 : 00-17 : 00) Jeżeli znasz osobę poszukującą pracy, prosimy poinformują ją, że prowadzimy rekrutację.

 • oferta pracy tymczasowej Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.
 • 08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku