Starszy Inspektor BHP
WIKA Polska
Włocławek, WIKA Polska
1 d. temu

Obecnie w WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Oferujemy :

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa i warunków pracy w organizacji
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. : przedświąteczne świadczenia pieniężne 2 x w roku, paczki oraz dofinansowanie do kolonii dla dzieci, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej )
  • Główne zadania :

  • przeprowadzanie wstępnych szkoleń bhp
  • organizowanie okresowych szkoleń bhp i szkoleń kwalifikacyjnych
  • identyfikowanie zagrożeń oraz udział w opracowywaniu oceny ryzyka zawodowego
  • udział w postępowaniach powypadkowych
  • opracowywanie i wdrażanie standardów bezpieczeństwa, w tym przygotowywanie instrukcji pracy
  • aktywne promowanie kultury bezpieczeństwa
  • współpracowanie z medycyną pracy w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej
  • organizowanie i nadzorowanie systemu pierwszej pomocy
  • przygotowywanie analiz i raportowanie wyników pracy
  • Oczekiwania :

  • wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub kierunkowe studia podyplomowe
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy
  • umiejętności planowania pracy własnej
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Zainteresowane osoby prosimy o kliknięcie przycisku "Apply now" i uzupełnienie formularza.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych