Praca Sezonowa Nad Morzem
Easyjob
Władysławowo, Pomorskie
5 d. temu

Agencja pracy tymczasowej w Polsce ,, Easyjob ’ z oddziałem we Władysławowie Poszukuje pracowników sezonowych w branży : -

hotelarskiej (kelnerzy, pokojowe, kucharze, pomoce kuchenne) - pracowników barów gastronomicznych - pracowników do prac fizycznych (kobiety i mężczyźni) Miejsce pracy : J.

Góra,Władysławowo,Jastarnia,Hel Oferujemy : - praca w pełnym etacie - atrakcyjne wynagrodzenie - opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta -

zakwaterowanie Wymagania : - Chęć podjęcia pracy (nie pobytu na wakacje) - Zdecydowanie - Sumienność,pracowitość - Tylko osoby pełnoletnie Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji ze zdjęciem, pod adresem mailowym dostępnym w ogłoszeniu.

Prosimy wpisywać w temacie maila, preferowaną branżę wykonywania pracy, oraz dostępność od kiedy do kiedy jest możliwość podjęcia pracy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku