Pracownik Magazynu
LegionCk
Łódź, Łódzkie
2 d. temu

Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukuje pracownika na stanowisko : Pomoc Magazyniera Miejsce pracy : ŁÓDŹ WYMAGANIA : dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków dyspozycyjność mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności nie jest to warunek konieczny.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW : foliowanie przygotowanie zleceń pakowanie, rozkładanie dokumentów skanowanie OFERUJEMY : atrakcyjne wynagrodzenie 17,00 zł brutto / h umowę zlecenie prac w systemie III zmianowym.

LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 513 921 412 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku