Operator wozka widlowego w Belgii
EuroTalents
Skrwilno, Kujawsko-pomorskie
3 d. temu

Euro Talents pilnie poszukuje operatorów wózków widłowych. Nasz klient to duża sortownia owoców, głównie czereśni i truskawek.

Do swojego zespołu poszukuje nowych operatorów wózków widłowych. Oferujemy stabilną pracę na podstawie belgijskiej umowy.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Zakres obowiązków : Obsługa wózka widłowego na terenie magazynu Prace transportowe związane z obsługą magazynu Zbieranie zamówień Przeworzenie produktów z działu do działu Sztaplowanie skrzynek z owocami (jabłka, gruszki) Wymagania : Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym Doświadczenie na podobnym stanowisku Uprawnienia na wózki widłowe Gotowość do fizycznej pracy Warunki finansowe : Atrakcyjne wynagrodzenie Bonusy (premia emerytalna, 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny) Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii Płatne dni świąteczne Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres Chcesz wiedzieć więcej?

Zajrzyj na naszego facebooka : www.facebook.com / EuroTalentsLublin8 /

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku