Księgowa, Księgowy w biurze rachunkowym
General Outsource Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie
2 d. temu

Serdecznie zachęcamy do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko księgowego. Jesteśmy biurem rachunkowym działającym od kilka lat na rynku, księgujemy już ponad 250 spółek.

Wymagamy wykształcenia i doświadczenia w dziedzinie księgowości. Oferujemy rozwój - możliwość awansu, kierowanie działem oraz miłą atmosferę w pracy.

Jesteśmy otwarci na propozycje kandydatów w kwestii zatrudniania i godzin pracy. Miejsce pracy : Kraków - Łagiewniki Zachęcamy do przesyłania CV poprzez formularz.

Z miłą chęcią zaprosimy Państwa na spotkanie dotyczące warunków współpracy. Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)" Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

tagi : księgowa, księgowy, księgowość, główny księgowy, główna księgowa, praca w księgowości, biuro rachunkowe, praca w biurze rachunkowym, praca księgowość, księgowanie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku