PRACA MONTER OKIEN docelowo wspólnik
Mateusz
Bielsko-Biała, Śląskie
7 d. temu

Zatrudnię pomocnika do pracy przy montażu stolarki okiennej i drzwiowej PCV, oraz Aluminium. Praca w promieniu 40 km od Cieszyna (głównie powiat cieszyński i bielski).

Zapewniam dojazd do pracy i powrót pod dom. Praca różnorodna, oraz w różnych miejscach i warunkach. Montaże na budowach domów jednorodzinnych, budowach obiektów użyteczności publicznej, zakładach przemysłowych, wymiany okien wraz z obróbkami tynkarskimi w istniejących mieszkaniach.

Stawka 15 zł netto / h z możliwością podwyżki po okresie próbnym. Docelowo poszukuję wspólnika. Wszystko zależy od zaangażowania i umiejętności.

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE Wymagam kultury osobistej, umiejętności pracy w dwuosobowym zespole, dobrej organizacji pracy, samodzielności przy prostych czynnościach, umiejętności obsługi podstawowych narzędzi, obycia z warunkami panującymi na budowie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku