Hydraulik Obiektu
Orienta
Marki, Mazowieckie
9 d. temu

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347.

Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta : firmy działającej w sektorze energetycznym oraz usług dla obiektów poszukujemy kandydatów na stanowisko : Hydraulik Obiektu Zakres obowiązków : Obsługa, konserwacja oraz wykonywanie bieżących, drobnych napraw urządzeń energetycznych lub sanitarnych w celu zapewnienia nieprzerwanej dostawy mediów Oczekiwania : Wykształcenie kierunkowe techniczne ( elektroenergetyk, elektryk, automatyk,hydraulik itp.

Doświadczenia zawodowego w pracy w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych lub elektroenergetycznych Doświadczenia zawodowego w pracy w zakresie eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych lub wentylacyjnych Uprawnień energetycznych w zakresie eksploatacji urządzeń Gr.

I do 1 kV Umiejętności czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje) Umiejętności diagnozowania przyczyn awarii i odchyleń od standardów Umiejętności obsługi komputera Zdolności do pracy na wysokości powyżej 3 m, Dodatkowe atuty : Doświadczenie przy Obsłudze Technicznej Obiektu -

Mile widziane Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń energetycznych i elektroenergetycznych do 20 kV Oferujemy : Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego Kartę Multisport Pakiet medyczny Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest ORIENTA POLSKA Sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.

Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot.

ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku