Pracownik produkcji/magazynier
Level Work
Michałowice, Mazowieckie
6 d. temu

Miejsce pracy : Sokołów / k. Warszawy Opis stanowiska :

  • praca na produkcji przy linii produkcyjnej artykułów spożywczych
  • pakowanie, kompletowanie zamówień Wymagania :
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • dyspozycyjność i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • dokładność, sprawność manualna, dobra organizacja pracy Oferujemy :
  • wynagrodzenie 15,50 zł brutto / h, umowę zlecenie (pełny ZUS)
  • stałe i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • system pracy 3-zmianowy, 6-14, 14-22, 22-6
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o przesłanie CV.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych