Mechanik maszyn budowlanych
Wibako
Maków Podhalański, Małopolskie
6 d. temu

Opis stanowiska : Stanowisko to polega na obsłudze technicznej, demontażu, montażu oraz naprawie części maszyn budowlanych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku przejdzie przez następujące etapy szkolenia : -praca jako pomocnik mechanika, zapoznanie z : specyfikacją branży procedurami napraw wykonywaniem dokumentacji napraw / serwisu -

samodzielne stanowisko Wymagania : podstawowa znajomość zagadnień z mechaniki wykształcenie kierunkowe samodzielność, obsługa komputera prawo jazdy kategorii B Mile widziane : znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki) doświadczenie w serwisowaniu maszyn budowlanych Oferujemy : zatrudnienie na umowę o pracę , atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności, zdobycie doświadczenia na oferowanym stanowisku, pracę w zgranym i młodym zespole profesjonalne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres e-mail : wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub kontakt telefoniczny z firmą Wibako 33 8704202.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku