Specjalista Helpdesk
Holding 1
Kraków
6 d. temu

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za :

  • Przyjmowanie, rejestrowanie, kategoryzację zgłaszanych incydentów
  • Realizację zgłoszeń serwisowych
  • Korzystanie z narzędzi do monitoringu infrastruktury
  • Adresowanie zadań do odpowiedniej linii wsparcia
  • Zapewnienie skutecznej wymiany informacji między zespołami zaangażowanymi w rozwiązanie zgłoszonej awarii
  • Budowanie bazy wiedzy oraz instrukcji operacyjnych
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Od Kandydatów oczekujemy :

  • Wykształcenia o kierunku Informatyka lub pokrewnym (także w trakcie studiów)
  • Dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyki w obsłudze systemów IT i sieci komputerowych
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Dobrej znajomości systemów operacyjnych z rodziny MS Windows 7 / 10, Windows Server
  • Znajomości środowiska Active Directory
  • Bardzo dobrej komunikatywności
  • Zaangażowania, entuzjazmu, pozytywnego nastawienia do pracy i współpracy w grupie
  • Silnej orientacji na cel i dużej świadomości biznesowej
  • Umiejętności aktywnego poszukiwania rozwiązań
  • Dodatkowym atutem będą :

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami JIRA (Service Desk, Confluence)
  • Podstawowa wiedza z zakresu działania IT w środowiskach rozproszonych
  • Podstawowa wiedza o systemie Linux
  • Rozumienie procesów ITIL (Incydent, Problem, Zmiana, Usługa)
  • Znajomość systemów bazodanowych (MS SQL Server)
  • Oferujemy

    Dlaczego warto z nami pracować :

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • Oferujemy realną możliwość rozwoju zawodowego w prężenie rozwijającej się organizacji
  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników
  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)
  • Aplikuj
    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj