Zatrudnię kelnera
CKB Rubin
Łódź, Łódzkie
6 d. temu

Stanowisko : Kelner / Kelnerka Miejsce pracy : Łódź Poszukujemy osoby na stanowisko Kelnera do pracy w nowoczesnym Centrum Konferencyjno Bankietowym z bazą hotelową.

Opis stanowiska : Osoba zatrudniona na stanowisku Kelnera / Kelnerki będzie odpowiedzialna za obsługę klientów w kawiarni i barze, przy organizowanych konferencjach i bankietach oraz za zapewnienie wysokiej jakości usług i budowanie dobrych relacji z gośćmi zgodnie z wymogami i standardami obiektu.

Wymagania wobec kandydatów :

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera,
  • wykształcenie średnie, mile widziane średnie gastronomiczne,
  • umiejętność stosowania zasad profesjonalnej obsługi gościa oraz pracy wg. określonych standardów i procedur,
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • dobry stan zdrowia i predyspozycje do wykonywania prac fizycznych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoka kultura osobista,
  • uczciwość, dokładność, sumienność i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność,
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna Oferujemy :
  • Pracę w renomowanym, nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie
  • Dobre warunki płacy i pracy
  • podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie doświadczenia,
  • Pracę w gronie profesjonalistów Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych