Młodszy Księgowy / Księgowy z j. angielskim
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
śląskie
8 d. temu

Obowiązki :

  • Księgowanie faktur zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • weryfikacja dokumentów księgowych,
  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,
  • sporządzanie raportów, sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych,
  • współpraca z innymi działami firmy w Polsce i za granicą.
  • Wymagania :

  • Mile widziane doświadczenie w księgowości,
  • wykształcenie wyższe (na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnym),
  • dobra lub komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • dokładność oraz rzetelność.
  • Nasz Klient oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego lub podniesienia kompetencji zawodowych,
  • dodatkowe świadczenia dla pracowników (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karnetów sportowych, szkoleń, elastyczny czas pracy),
  • rozwój kompetencji językowych - kontakt z klientami w języku angielskim oraz dofinansowanie do lekcji języka angielskiego.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych