SPAWACZ może to właśnie TY!
Celsium serwis Sp. z o.o.
Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Spółka Celsium serwis to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi w trzech obszarach : prace budowlane i instalacyjne, obsługa wspólnot mieszkaniowych oraz handel paliwami.

Spółka działa na rynku od 2006 roku. Jej założycielem jest Celsium, która obecnie posiada 100% udziałów w kapitale zakładowym.

Siedzibą Spółki jest miasto Skarżysko-Kamienna. Celsium serwis wykonuje zlecenia zarówno na lokalnym rynku, jak również na terenie całego kraju.

Spółkę charakteryzuje bogate doświadczenie w branży ciepłowniczej, a także wykfalifikowana kadra. Ścisła współpraca z Celsium Sp.

z o.o. pozwala na oferowanie pełnego zakresu usług obejmujących instalacje ciepłownicze, w tym sieci i węzły ciepłownicze, instalacje zewnętrzne oraz technologiczne.

TWOJA PRACA JEST U NAS! SPAWACZ Miejsce pracy : Skarżysko-Kamienna Twoje stanowisko to :

 • spawanie rurociągów (sieci ciepłownicze) i konstrukcji stalowych
 • prace montażowe Potrzebujemy Twoich :
 • umiejętności spawania
 • podstawowej wiedzy
 • minimalnego doświadczenia
 • aktualne uprawnienia Oferujemy Ci :
 • umowę o pracę
 • stabilne zatrudnienie
 • możliwość rozwoju
 • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert na adres email : lub złożyć w siedzibie firmy : Celsium serwis Sp.
 • z o.o. ul. 11 Listopada 7, 26-110 Skarżysko-Kamienna Prosimy o załączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji teraz i w przyszłości zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  U. z 2018 r. poz. 1000)". Administratorem danych osobowych jest Celsium serwis Sp z o.o. z siedzibą w 26-110 Skarżysko-Kamienna ul.

  11 Listopada 7 (Celsium serwis). Jako osoba fizyczna masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, aktualizacji swoich danych, usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia zakresu przetwarzania danych, poproszenia o przeniesienie tych danych do innego Administratora, zgłoszenia sprzeciwu do przetwarzania swoich danych oraz niegodzenia się na profilowanie Twoich danych.

  Więcej szczegółów na temat przysługujących Ci praw znajdziesz w naszej Polityce Prywatności zamieszczonej na stronie internetowej pod adresem www.

  celsiumserwis.pl Informujemy, iż Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez Celsium serwis w ramach rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu*.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonych przez Celsium serwis w przyszłości.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku