Konserwator ogolnobudowlany
Mobil Serwis Konserwacja sp. z o.o.
Toruń, Kujawsko-pomorskie
7 d. temu

Firma Mobil Serwis Konserwacja jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe wykonawstwo w zakresie konserwacji obiektów komercyjnych.

Firma działa na terenie całego kraju. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko : KONSERWATOR OGÓLNOBUDOWLANY Wymagamy : -

doświadczenia - chęci do pracy - dyspozycyjności - zmysłu technicznego - prawo jazdy kategoria B Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, -

opiekę medyczną - wynagrodzenie zasadnicze od 18 zł / h, oraz premie uzależnione od wydajności pracy, - profesjonalne narzędzia pracy, -

auto serwisowe z pełnym wyposażeniem warsztatowym, - możliwość zdobywania doświadczenia przy współpracy z doświadczoną kadrą pracowników.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Mobil Serwis Konserwacja Sp.

 • z o.o. z siedzibą : al. Piłsudskiego 123 A , 05-260 Marki (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych;
 • tekst jednolity : Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Prosimy, aby w nadsyłanych dokumentach znalazły się jedynie potrzebne nam informację : -

  imię (imiona) i nazwisko, -imiona rodziców kandydata, -data urodzenia, -miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), -

  wykształcenie, -przebieg dotychczasowego zatrudnienia. KLAUZULA INFORMACYJNA Informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Mobil Serwis Konserwacja Sp.

  z o.o. z siedzibą w Markach, 05-260 przy al. Piłsudskiego 123 A. Podane przez Panią / Pana dane osobowe zawarte w przesłanym CV będą przetwarzane w celu rekrutacji na oferowane przez nas stanowisko zgodnie z art.

  22 1 1 Kodeksu pracy Dostęp do Pani / Pana danych osobowych będzie miał wyłącznie Dyrektor Spółki, Specjalista ds. Pracowniczych oraz Kierownik Techniczny Pani / Pana CV będzie przechowywane wyłącznie do czasu zakończenia obecnego procesu rekrutacyjnego nie dłużej niż 2 tygodnie, po czym zostanie zniszczone Posiada Pani / Pan prawo dostępu do przesłanego CV, jego kopii, poprawienia informacji w nim zawartych.

  Jeżeli chciałaby Pani / chciałby Pan złożyć sprzeciw co do jakiegokolwiek aspektu przetwarzania danych osobowych zawartych w CV, prosimy o bezpośredni kontakt.

  Przysługuje Pani / Panu prawo do złożenia na nas skargi do organu nadzorczego. Przesłanie przez Panią / Pana CV jest warunkiem niezbędnym, by uwzględnić Panią / Pana w ramach procesu rekrutacyjnego na oferowane stanowisko.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku