Specjalista ds Administracji Polis Grupowych w Departamencie Ubezpieczeń Osobowych
Mercer LLC
Warsaw, MA,PL
16 d. temu

Mercer jest wiodącym globalnym doradcą usług związanych z zarządzaniem talentami, zdrowiem, emeryturami i inwestycjami. Konsultanci Mercer pomagają klientom na całym świecie w tworzeniu, zarządzaniu i administracji systemami wynagrodzeń, programami opieki medycznej, emeryturami, ubezpieczeniami i innymi świadczeniami pracowniczymi oraz wspierają klientów w pozostałych aspektach dotyczących kapitału ludzkiego.

Mercer zatrudnia ponad 23 000 pracowników, działających w ponad 44 krajach, którzy obsługują ponad 130 krajów. Firma jest w całości własnością Marsh & McLennan Companies, Inc skupiającej firmy zajmujące się doradztwem z zakresu ryzyka, strategii i zarządzania zasobami ludzkimi.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy na . Do biura Mercer znajdującego się w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Specjalista ds Administracji Polis Grupowych w Departamencie Ubezpieczeń Osobowych Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu adminstracyjno-

brokerskiego w Departamencie Ubezpieczeń, którego zadaniem jest profesjonalna obsługa klientów firmy Mercer w ubezpieczeniach osobowych (ubezpieczenia życiowe, następstw nieszczęśliwych wypadków, w podróży służbowej, zdrowotne). Podstawowe obowiązki :

 • czynności administracyjne prowadzone w wewnętrznych aplikacjach firmy (prowadzenie ewidencji osób ubezpieczonych, miesięczne rozliczenia składek),
 • przygotowywanie treści korespondencji,
 • przygotowywanie opracowań i innych dokumentów potrzebnych przy bieżącej obsłudze, a także przy wdrażaniu nowych programów.
 • Wymagania :

 • wykształcenie wyższe : ekonomia, ubezpieczenia, finanse,
 • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy w firmie ubezpieczeniowej lub brokerskiej,
 • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę w tym języku,
 • wysoka komunikatywność, umiejętność profesjonalnego porozumiewania się z klientami oraz pracownikami na wszystkich szczeblach,
 • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
 • zaangażowanie, energiczność, chęć do pracy i rozwoju w specjalistycznej branży,
 • inicjatywa oraz umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i w zespole,
 • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, dbałość o szczegóły.
 • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV). Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu.

  Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

  Client & Customer Services

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku