Senior Software Developer
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Katowice, Śląskie, Polska
2 d. temu

Twoja nowa organizacja

Dla naszego Klienta, centrum inżynieryjnego firmy z branży automotive zlokalizowanego w Gliwicach, poszukujemy pracownika na stanowisko Senior Software Developera.

Twoja nowa praca

Pracując na stanowisku Senior Software Developera będziesz zajmować się wykonywaniem prac projektowych w obszarze elektronicznym zgodnie z wymogami Klienta oraz z zachowaniem norm jakościowych.

Będzie tworzyć i aktualizować dokumentację techniczną oraz rozwijać nowe koncepcje.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od Kandydatów wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży automotive, umiejętności tworzenia oprogramowania w języku C oraz doświadczenia w rozwoju w oparciu o model UML oraz standardów motoryzacyjnych AUTOSAR.

Ze względu na pracę w międzynarodowym środowisku od kandydatów wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Co zyskujesz?

Nasz Klient zapewnia stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej, rozwój zawodowy (m.in. szkolenia i kursy językowe) oraz bogaty pakiet socjalny : prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy kartę MultiSport, dodatki świąteczne i urlopowe, ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

Co powinieneś zrobić?

Jeśli interesuje Cię ta rola, kliknij "Aplikuj", aby przesłać aktualną kopię swojego CV lub zadzwoń do nas. Jeśli ta praca nie jest dla Ciebie odpowiednia, ale szukasz nowej pozycji, skontaktuj się z nami aby porozmawiać na temat Twojej kariery.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku