Lekarz Stomatolog Protetyk
NEUCA S.A.
Warszawa
9 d. temu

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • realizację świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej dla Pacjentów w ramach kontaktu z NFZ i komercyjnie,
  • leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną,
  • wykonywanie procedur medycznych w zakresie zgodnym z posiadanymi kwalifikacjami.
  • Oczekiwania :

  • ukończona specjalizacja w zakresie protetyki stomatologicznej,
  • orientacja na Pacjenta,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy własnej.
  • Oferujemy :

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
  • pracę w otwartym i kreatywnym zespole,
  • możliwość współpracy z profesjonalistami z branży i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, akademiach lekarskich, konferencjach,
  • stałą współpracę z indywidualnie dopasowaną formą i warunkami zatrudnienia,
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze medycyny w Polsce (telemedycyna i badania kliniczne),
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych :
  • ZDROWIE (m.in. opieka zdrowotna, karta sportowa),
  • BEZPIECZEŃSTWO (m.in. ubezpieczenie na życie, bezpłatne porady prawne),
  • FINANSE (m.in. pakiet inwestycyjny),
  • RODZINA (m.in. płatny dzień wolny na urodziny dziecka do ukończenia 12 roku życia).
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie kontaktu poprzez wybranie przycisku APLIKUJ.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych