Starszy specjalista ds wdrożeń klientów
Citi
Olsztyn, WM, POL
12 d. temu

Zakres obowiązków :

  • Udział w tworzeniu oraz weryfikacji profilu klienta w procesie KYC dla nowych i istniejących klientów BHW (CADD) zgodnie z przepisami prawa lokalnego i obowiązującymi w BHW aktami normatywnymi oraz współpraca z Doradcami i Departamentem Monitoringu Zgodności w celu zapewnienia aktualnych informacji o Kliencie
  • Pozyskiwanie istotnych informacji dotyczących analizy obsługiwanego Klienta ze źródeł wewnętrznych i zewnętrznych, w uzgodnionym terminie
  • Identyfikowanie ryzyk, problemów w profilu analizowanego Klienta
  • Udział w procesie oceny poziomu ryzyka Klienta
  • Efektywna eskalacja otwartych spraw i aktywne podejmowanie działań zmierzających do zamknięcia problemu
  • Podejmowanie działań mających na celu minimalizacje ryzyka Banku, Klienta
  • Niezależne przeprowadzanie kontroli / weryfikacji powiązań pomiędzy programami finansowania handlu i klientami dla obszaru Biura Operacji Dokumentowych i Finansowania Handlu
  • Qualifications

    Oczekiwania wobec kandydatów :

  • Znajomość języka na poziomie komunikatywnym będzie atutem
  • Wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci Prawa
  • Komunikatywność i bezkonfliktowość
  • Dokładność, rzetelność oraz cierpliwość w opracowywaniu szczegółów
  • Kreatywność i inicjatywa
  • Gotowość na pracę w systemie zmianowym
  • Oferujemy :

  • Ciekawe projekty i możliwości dalszego rozwoju w ramach organizacji;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia poprzez pracę w jednej z wiodących międzynarodowych instytucji bankowych;
  • Pracę w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań zawodowych;
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie);
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych