Ankieter
KF Cati Olsztyn
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
2 d. temu

Zostań ankieterem zarabiaj, ucz się i zdobywaj ważne na rynku doświadczania! Aktualnie przede wszystkim poszukujemy osób uczących się, czyli uczniów szkół średnich oraz studentów, będących w wieku 16 -

25 lat. Największe na Warmii i Mazurach studio badań telefonicznych - KF CATI w Olsztynie poszukuje ankieterów - osób chętnych do stałej współpracy przy realizacji badań opinii i rynku.

Zadania ankietera : Zadaniem Ankietera jest przeprowadzanie ankiet telefonicznych wśród osób indywidualnych lub firm, zbieranie opinii o zjawiskach społecznych, produktach, usługach.

Praca ankietera nie jest związana ze sprzedażą, lub umawianiem spotkań. Oferujemy : Przestronne, wygodne i nowoczesne stanowiska do pracy.

Pracę w biurze w dogodnej lokalizacji w Olsztynie lub pracę zdalną (po przeszkoleniu na miejscu) Elastyczny czas pracy Możliwość pracy w zgranym i pozytywnie nastawionym zespole Zdobycie pożądanych na rynku pracy doświadczeń Kompleksowe szkolenia teoretyczne i praktyczne Miłą i koleżeńską atmosferę w pracy Wymagania : obsługa komputera w stopniu podstawowym, dobra dykcja, dyspozycyjność i pozytywne nastawienie do świata : ) Dołącz do nas! KF CATI -

call center z ludzką twarzą! www.kfcati.pl

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych