Pracownik Magazynowy Gniezno
PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp. K.
Gniezno, Wielkopolskie
8 d. temu

Firma Handlowa PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp. k. ul. Orcholska 41, 62-200 Gniezno poszukuje kandydatów na stanowisko magazyniera. Oferujemy :

 • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • Możliwość rozwoju zawodowego
 • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych efektów Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie w przeciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenie aplikacji zawierających cv oraz list motywacyjny.
 • Prosimy o zamieszczanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę PHUP Gniezno sp. z o.o. Hurtownia sp.k. (Grupa PHUP Gniezno) z siedzibą w Gnieźnie, adres : 62-

  200 Gniezno, ul. Orcholska 41, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich wykorzystania do rekrutacji prowadzonej przez Grupę PHUP Gniezno sp.

  z o.o. Hurtownia sp.k. na potrzeby spółek należących do Grupy PHUP Gniezno oraz w celu ich udostępniania tylko tym spółkom z Grupy PHUP Gniezno, na zlecenie których prowadzony jest proces rekrutacji i będących potencjalnym pracodawcą.

  Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę PHUP Gniezno sp.

  z o.o. Hurtownia sp.k. (Grupa PHUP Gniezno) z siedzibą w Gnieźnie, adres : 62-200 Gniezno, ul. Orcholska 41, moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich wykorzystania do przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupę PHUP Gniezno sp.

  z o.o. Hurtownia sp.k. na potrzeby spółek należących do Grupy PHUP Gniezno oraz w celu ich udostępniania tylko tym spółkom z Grupy PHUP Gniezno, na zlecenie których prowadzony będzie przyszły proces rekrutacji i będących potencjalnym pracodawcą.

  Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku