Praca w nowej Żabce Galaxy
Żabka Galaxy Puszczykowo
Puszczykowo, Wielkopolskie
6 d. temu

Poszukujemy osoby do pracy w nowej Żabce Galaxy w Puszczykowie. Oferuję umowę zlecenie przez pierwsze trzy miesiące, na okres próbny, później umowę o prace.

Wymagam doświadczenia na podobnym stanowisku lub osoby szybko uczącej się. Wymagania : -aktualna książeczka sanepidu -uczciwość -

miły stosunek do klienta -punktualność -profesionalne podejście do pracy (nie szukam osoby na miesiąc) -umiejętności handlowe -

budowanie pozytywnego wizerunku firmy -chęć rozwijania umiejętności Możliwość zarobku nawet do 2500 netto zł. Proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz dołączenie do aplikacji następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.

08.1997 roku; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku